Munkatársaink

Környezetvédelmi és környezetbiztonsági Kutatócsoport

Mikrobiális ökotoxikológia kutatócsoport

Mikrobiális ökológia kutatócsoport

Mikológiai kutatócsoport

Gazdasági és személyzeti ügyek

 

Dr. Kriszt Balázs, PhD

egyetemi docens, intézetigazgató
Akvakultúra és Környezetbiztonsági Intézet

Szobaszám: AKI 23
Mellék: 2318
E-mail: Kriszt.Balazs@mkk.szie.hu

MTMT: link

 

 

Dr. Szoboszlay Sándor, PhD

egyetemi docens, tanszékvezető
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 16
Mellék: 2324
E-mail: Szoboszlay.Sandor@mkk.szie.hu

MTMT: link

 

 

Dr. Dura Gyula, CSc

címzetes egyetemi tanár
az Országos Környezetegészségügyi Intézet nyugalmazott főigazgatója

Mellék: 1912
E-mail: dura.gyula@oki.antsz.hu

 

doktori.hu: link

 

 

Dr. Barna Szilvia, PhD

címzetes egyetemi docens
környezettudományi referens, Emberi Erőforrások Minisztériuma

Mellék: 1912
E-mail: barna.szilvia@oki.antsz.hu

 

 

Környezetvédelmi és környezetbiztonsági kutatócsoport

 

Dr. Szabó István, PhD

egyetemi docens, tanszékvezető helyettes
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 15
Mellék: 2325
E-mail: Szabo.Istvan@mkk.szie.hu

MTMT: link

 

 

Dr. Kaszab Edit, PhD

egyetemi adjunktus
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 18
Mellék: 1729
E-mail: Kaszab.Edit@mkk.szie.hu

 

MTMT: link

 

 

Háhn Judit

tanszéki mérnök
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 17
Mellék: 1857
E-mail: Hahn.Judit@mkk.szie.hu

 

MTMT: link

 

 

Harkai Péter

tanszéki mérnök
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 18
Mellék: 1729
E-mail: Harkai.Peter@mkk.szie.hu

MTMT: link

 

 

Radó Júlia

tanszéki mérnök
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 18
Mellék: 1729
E-mail: Rado.Julia@mkk.szie.hu

MTMT: link

 

 

Rácz-Vigh Zita

tanszéki mérnök
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Mellék: 2268
E-mail: Racz.Vigh.Zita@mkk.szie.hu   

 

 

Tóth Gergő

PhD hallgató
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 18
Mellék: 1729
E-mail: Toth.Gergo.8@hallgato.szie.hu

 

MTMT: link

 

 

Benséné Fekete Ildikó

laboratóriumi főmunkatárs
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 14
Mellék: 1723
E-mail: Bensene.Fekete.Ildiko@mkk.szie.hu

 

 

Mikrobiális ökotoxikológia kutatócsoport

 

Dr. Cserháti Mátyás, PhD

egyetemi adjunktus
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 15
Mellék: 2325
E-mail: Cserhati.Matyas@mkk.szie.hu

 

MTMT: link

 

 

Dr. Cserháti Csilla, PhD

egyetemi adjunktus
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 17
Mellék: 1857
E-mail: Krifaton.Csilla@mkk.szie.hu

MTMT: link

 

 

Risa Anita

tanszéki mérnök
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 17
Mellék: 1857
E-mail: Risa.Anita@mkk.szie.hu

MTMT: link

 

 

Balázs Adrienn

tanszéki mérnök
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 17
Mellék: 1857
E-mail: Balazs.Adrienn@mkk.szie.hu

MTMT: link

 

 

Mohammed Al-Nussairawi

PhD hallgató
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Szobaszám: AKI 15
Mellék: 2325
E-mail: Mohammed.AL-Nussairawi@phd.uni-szie.hu

 

 

 

Mikrobiális ökológia kutatócsoport

 

Dr. Táncsics András, PhD

tudományos főmunkatárs
Regionális Egyetemi Tudásközpont

Szobaszám: RET
Mellék: 1611
E-mail: Tancsics.Andras@fh.szie.hu

MTMT: link

 

 

Dr. Benedek Tibor, PhD

tudományos munkatárs
​Regionális Egyetemi Tudásközpont

Szobaszám: RET
Mellék: 1611
E-mail: Benedek.Tibor@fh.szie.hu

MTMT: link

 

 

Farkas Milán

tanszéki mérnök
​Regionális Egyetemi Tudásközpont

Szobaszám: RET
Mellék: 1611
E-mail: Farkas.Milan@mkk.szie.hu

MTMT: link

 

 

Révész Fruzsina

PhD hallgató
Regionális Egyetemi Tudásközpont

Szobaszám: RET
Mellék: 1611
E-mail: Revesz.Fruzsina@phd.uni-szie.hu            

 

 

Mikológiai kutatócsoport

 

Dr. Dobolyi Csaba, CSc

tudományos főmunkatárs
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Mellék: 1489
E-mail: Dobolyi.Csaba@mkk.szie.hu

MTMT: link

 

 

Dr. Sebők Flóra, PhD

tanszéki mérnök
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Mellék: 1489
E-mail: Sebok.Flora@mkk.szie.hu

MTMT: link

 

 

Kaszap Adrienn

PhD hallgató
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Mellék: 1489
E-mail: kaszap.adrienn@gmail.com

 

 

Tischner Zsófia

PhD hallgató
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Mellék: 1489
E-mail: zsofi.tischner@gmail.com       

 

 

Edőcs Brigitta

laboráns
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Mellék: 1489
E-mail: Edocs.Brigitta@fh.szie.hu       

 

Gazdasági és személyzeti ügyek

 

Regős Diána

gazdasági ügyintéző, ügyvivő szakértő
Környezetbiztonsági és Környezettoxikológiai Tanszék

Mellék: 2268
E-mail: Regos.Diana@mkk.szie.hu

 

 

Varga Bernadett

ügyviteli alkalmazott
​Regionális Egyetemi Tudásközpont

Mellék: 1610
E-mail: Varga.Bernadett@fh.szie.hu